Menu Close

„Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“

Šių metų vasario 2-ąją dieną prisijungėme prie Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“, kurio tikslas didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ugdymo įstaigų pedagogų bendravimą ir bendradarbiavimą.

 

Lietuvoje šis projektas vyksta jau septintą kartą ir jame dalyvauja 325 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš 47 savivaldybių, apie 32 000 vaikų. Vilkaviškiui atstovauja keturi darželiai. Mūsų ugdytiniai taip pat yra šio projekto dalyviai. Lietuvos mažųjų žaidynių projektą sudaro trys etapai.

 

Pirmasis etapas-nuotolinės pamokėlės įstaigose, antrasis-festivaliai įstaigose. I-ame ir II-ame etapuose bus sudarytos galimybės ugdytiniams dalyvauti sportuojant iš namų.  Trečiasis etapas-finaliniai festivaliai didžiosiose Lietuvos arenose, priklausomai nuo situacijos Lietuvoje, bus organizuojama 10 festivalių į kuriuos bus kviečiamos įstaigų-dalyvių komandos 3 mergaitės, 3 berniukai ir 2 pedagogai. Projektas vyks penkis mėnesius. Projektą darželyje koordinuoja auklėtojos Vida Petrauskienė ir Daiva Burdziliauskienė.

 

                                                                                                         Darželio grupės vyresnioji auklėtoja Vida Petrauskienė

Skip to content